top of page
plavec-FIN.jpg

   Plavání pro děti patří mezi základní sporty. Jak z hlediska zdraví tak z hlediska bezpečnosti by děti měli získat základní dovednosti ve vodě. Plavání slouží jako prevence, ale i jako příprava na další sporty. V plavání funguje jako přirozené posilování a zvětšování kapacity plic. Vaše dítě si zvyšuje svoji výkonnost a motorické dovednosti které se mu budou hodit k dalším sportům. Jako u všech sportů plavání platí, že pokud neděláme daný pohyb technicky správně nepřispívá to zdraví. Je jasné , že děti které se naučili plavat nejen předchází nemocem, ale také se snižuje možnost utonutí. Našim cílem je tedy je naučit techniku a radost ke sportu.

SPORT JE ZÁBAVA.

Plavání

Individuální lekce

Individuální lekce doporučujeme všem neplavcům před zařazením do skupinových lekci.

STOPKY.png

Můžete si vybrat čas
a den který Vám nejlépe vyhovuje.

KINBALL.png

Individuální lekce provádíme téměř na všech bazénech v Praze.

Neváhejte a přihlaste se na
individuální lekci.

taborydeti

Příměstské tábory

   Příměstské tábory jsme zaměřili nejen na všestranné sportovní rozvíjení vašich potomků, ale i jejich logické uvažování. Každý z táborů je doprovázen příběhem, který napomáhá vtáhnout děti do děje, a tím je i více naladit k jejich výkonům. Protože je sestaven tak, aby navazoval na prováděné sporty. 

     Pro konání táborů jsme vybrali místo s názvem Císařská louka. Zde máme k dispozici nádherné zázemí blízko u Vltavy, kde se můžeme za horkých dní nepřetržitě osvěžovat. A také (což je jedno z hlavních kritérií) pestrou, chutnou stravu, kterou máme možnost přizpůsobit kdejaké alergii. 

CHUDY.png

Termíny kempu

  • 3.-7.7.  od 7 let

  • 10.-14.7. od 7 let

  • 17.21.7. od 7 let

  • 24.-28.7. od 7 let

  • 31.7.-4.8. od 7 let

  • 7.-11.8. od 7 let

  • 14.-18.8. od 7 let

STOPKY.png
PISTALKA.png

Cena 

 4 500,-

Sportovec 5x jinak

Chcete se přidat k našemu dobrodružství ?

SUMO.png
bottom of page